Svarīga tēma

Kā pareizi izmērīt asinsspiedienu?
Lasīt tālāk...
Next Events

Only for Distributors

Pieejamie Modeļi

  PAD wrist tehnoloģija


  Pulse arrhythmia detection*
  * not for sale in the USA  PAD wrist tehnoloģija   PAD wrist Technology
  Apskatiet animētu paskaidrojumu flash formātā (245KB)
  PAD wrist tehnoloģija 


  Microlife asinsspiediena mērītājs ar PAD (pulsa aritmijas noteikšanas) tehnoloģiju nosaka neregulārus sirdspukstus asinsspiediena mērīšanas laikā. Ja mērījuma laikā notiek ritma svārstības, mērīšanas beigās tiek attēlots PAD simbols.

   

  Parasti tas nav iemesls uztraukumam, taču, ja simbols parādās bieži (piemēram, vairākas reizes nedēļā, ja mērījumi tiek veikti ik dienu), vai ja tas pēkšņi sāk parādīties biežāk nekā parasti, mēs iesakām par to pavēstīt ārstam.

   

  Šī ierīce neaizvieto sirds pārbaudi, bet palīdz noteikt nevienmērīgu ritmu agrā stadijā.

   

  Šajā grafikā parādīta oscilogramma, kas iegūta ar Microlife asinsspiediena mērītāju ar PAD tehnoloģiju. Bultas norāda aritmiju

   
  Atšķirība starp "PAD" un "PAD Wrist" tehnoloģijām

  “PAD” (pulsa aritmijas noteikšanas) tehnoloģija tiek izmantota Microlife rokas augšdaļas mērītājos, “PAD Wrist” tehnoloģija – plaukstas locītavas mērītājos.

  Microlife “PAD” tehnoloģija ir visplašākā šodien izmantotā PAD tehnoloģija. Rokas augšdaļas spēcīgā un unikālā signāla kvalitāte, kas nāk no vienas artērijas, ļauj veikt sevišķu pulsa formas un biežuma analīzi, kam seko smalka aritmijas un ārpuses traucējumu atšķiršana.

   

  “PAD wrist” tehnoloģija arī sniedz uzticamu un ērtu aritmijas noteikšanu, lai gan vājāka oscilogramma no divām dažādām artērijām plaukstas locītavā liek pieļaut dažus kompromisus signālu analīzē un nedaudz samazina PAD jūtīgumu (noteikto aritmijas gadījumu procentuālo daudzumu).

  Apmeklējiet šādas interneta lapas, lai iegūtu informāciju par aritmiju: www.arrhythmia.org