Svarīga tēma

Kā pareizi izmērīt asinsspiedienu?
Lasīt tālāk...
Next Events

Only for Distributors

Mērījumu rezultāti un to precizitāte

Mans ārsts saka, ka digitālie aparāti nav precīzi, un tikai ārsts vai pieredzēta medmāsa var nopietni izmērīt asinsspiedienu. Cik precīzi ir Microlife digitālie asinsspiediena mērītāji?
 • Microlife digitālie asinsspiediena mērītāji veic asinsspiediena mērījumus, izmantojot tā saucamo „oscilometrisko (svārstību) metodi”. Šī metode ir vispārpieņemtā visā pasaulē jau 30 gadu laikā, un to izmanto slimnīcās katru dienu, kad pacienta asinsspiedienam ir nepieciešama intensīva un ļoti precīza kontrole. Tādējādi, asinsspiediens tiek precīzi mērīts, analizējot asinsspiediena svārstības, kuras var izmērīt aproces spiediena izsūknēšanas laikā.
 • Kompānijai Microlife it daudzu gadu pieredze šo ķermeņa signālu analizēšanā un ļoti precīzā asinsspiediena mērīšanā. Microlife mērījumu lielas precizitātes principu apstiprināja plaši klīniskie pētījumi, kurus veica neatkarīgi medicīniskie centri saskaņā ar visaugstākajiem starptautiskajiem standartiem.
 • Lūdzu, pievērsiet Jūsu uzmanību tam, ka augsta precizitāte tiek nodrošināta ar to faktu, ka elektronisks aparāts dod Jums iespēju mērīt asinsspiedienu mājas apstākļos, kad Jūs esat atslābinājies. Savienojumā ar precīzu Microlife asinsspiediena mērītāju šī iespēja ir vislabākais nosacījums, lai noteiktu cilvēka asinsspiedienu!
 • Lielāka daļa ārstu un medmāsu, protams, dod priekšroku stetoskopa metodei, jo tad viņi var klausīties signālus un saņemt dziļāku priekšstatu par pacienta veselības stāvokli. Salīdzinājumā, elektroniskās ierīces aptver daudzas neskaidrības, kuras rodas ārstiem, kur viņi nevar izsekot, kā rezultāts tiek noteikts.
 • Ārstu asinsspiediena mērīšanas metode aptver daudzus personālus ietekmējošus faktorus, un arī var nesniegt „Īsto” pacienta asinsspiediena mērīšanas rezultātu, jo pacients nav tik atslābināts kā mājās.
 • Tas ir pierādīts medicīnisks fakts, ka lēns izsūknēšanas koeficients, 2-3 mmHg sekundē, ir būtisks, lai iegūtu precīzu ārsta mērījuma rezultātu. Bet bieži, ārsti un medmāsas pielieto lielāku izsūknēšanas koeficientu un saņem nepareizus rezultātus.
 • Vispārliecinošākais fakts ir tas, ka pasaules vadošie eksperti asinsspiediena kontroles jomā dod priekšroku biežiem mērījumiem ar elektronisko ierīču palīdzību mājas apstākļos, nevis periodiskiem mērījumiem viņu kabinetos.
 • Ar elektroniskiem mērītājiem cilvēki veic daudzus mērījumus, jo tas ir ļoti vienkārši un pievilcīgi – mērīt savu asinsspiedienu. Tas ir normāli, ja mērījumu rezultāti nav identiski viens otram. Ja ārstam būtu jāizmēra asinsspiediens trīs vai četras reizes (ko viņi nekad nedara!), viņš arī būtu saņēmis atšķirīgus lielumus. Es domāju, ka asinsspiediena mērīšanas ar Microlife mērītāja palīdzību rezultāti būs katru reizi vienādi, bet es vienmēr dabūju savādākus rezultātus. Vai tas nozīmē, ka ierīce ir bojāta?
 • Cilvēka asinsspiediens nav nemainīgs ķermeņa parametrs. Normālu fizioloģisku iemeslu dēļ, Jūsu asinsspiediens var svārstīties līdz pat 30 mmHg īsā laika periodā. Tāpēc asinsspiediens var mainīties starp mērījumiem. Tas īstenībā nav viegli dabūt vienādus nosacījumus viens pēc otrā veiktiem mērījumiem. Tas nav neparasti, ka viens pēc otrā veikto mērījumu rezultāti ir atšķirīgi, kas pamatojas uz nestabiliem fizioloģiskiem stāvokļiem un ietekmējošiem blakus faktoriem (runāšana, trokšņi, kustības utt.).
 • Tādā veidā, vidējais no vairākiem rezultātiem, kuri tika iegūti dažādās dienās salīdzināmajās dzīves situācijās vienā un tai pašā dienas laikā, ir Jūsu individuāls asinsspiediens. Mēriet asinsspiedienu, piemēram, stundu pēc pusdienām trīs dienas pēc kārtas, un Jūs neredzēsiet ievērojamas atšķirības. Šo rezultātu vidējais vislabāk attēlo Jūsu asinsspiedienu.Mans ārsts saka, ka mans asinsspiediens ir 150 uz 100, bet kāpēc tad Microlife aparāta rezultāti ir ap 135 uz 95?
 • Iespējams, ārsta kabinetā Jūs neesat tik atslābināts kā mājās. Ja Jūs nervozējat, apmeklējot ārstu, Jūsu asinsspiediens ir augstāks. Atslābinātajā stāvoklī normāls sistoliskais spiediens ir par 15 mmHg zemāks.
 • Cilvēka asinsspiediens mainās dienas laikā. Izmaiņas līdz 30 mmHg īsā laika periodā var rasties sakarā ar fiziskām aktivitātēm (sports, smadzenes, stress, kuņģis utt.).
 • Mēs rekomendējam Jums mērīt savu asinsspiedienu vienā un tai pašā dienas laikā un pie līdzīgajiem nosacījumiem, piemēram, katru vakaru stundu pēc vakariņām.
 • Katrs ražotājs izmanto viņa paša principus, mērot asinsspiedienu. Atšķirība starp ārsta un aparāta mērījumiem var būt pamatota ar atšķirīgām spējām un var būt salīdzināta ar to, ka divi ārsti mēra viena pacienta asinsspiedienu ar saviem stetoskopiem, bet iegūst atšķirīgus lielumus.Es saprotu, ka asinsspiediens mainās dienas laikā, un attiecīgi asinsspiediena mērīšanai ir dažādi rezultāti. Bet tad cik augsts mans asinsspiediens īstenībā ir?
 • Vidējais no vairākiem rezultātiem, kuri tika iegūti dažādās dienās salīdzināmajās dzīves situācijās vienā un tai pašā dienas laikā, ir Jūsu individuāls asinsspiediens.
 • Mēriet asinsspiedienu, piemēram, stundu pēc pusdienām trīs dienas pēc kārtas, un Jūs neredzēsiet ievērojamas atšķirības. Šo rezultātu vidējais vislabāk attēlo Jūsu asinsspiedienu.Pirms es nopirku Microlife asinsspiediena mērītāju, es izmantoju citas kompānijas aparātu. Vai ar Microlife mērītāju man būs savādāki rezultāti?
 • Lielākā daļa digitālo mērītāju darbojas pēc tā saucamās „svārstību metodes”. Katrs ražotājs izmanto viņa paša principus, analizējot izmērītos signālus un meklējot attiecīgus sistoliskus un diastoliskus lielumus. Ievērojamas atšķirības precizitātē tiek parādītas dažādu klīnisku pētījumu laikā.
 • Kompānijai Microlife it daudzu gadu pieredze šo ķermeņa signālu analizēšanā un ļoti precīzā asinsspiediena mērīšanā. Microlife mērījumu lielas precizitātes principu apstiprināja plaši klīniskie pētījumi, kurus veica neatkarīgi medicīniskie centri saskaņā ar visaugstākajiem starptautiskajiem standartiem.
 • Katrs ražotājs izmanto viņa paša principus, kuri arī ir optimizēti „standarta” iedzīvotājiem. Var eksistēt indivīdi, kuriem viens aparāts ir labāks nekā kāds cits. Tādā pašā veidā, divi ārsti, kuriem ir atšķirīgas spējas, mērot asinsspiedienu ar saviem stetoskopiem, var iegūt atšķirīgus lielumus.
 • Par iemeslu atšķirīgiem datiem var kalpot tas, ka asinsspiediens var mainīties starp mērījumiem. Tas īstenībā nav viegli dabūt vienādus nosacījumus viens pēc otrā veiktiem mērījumiem. Tas nav neparasti, ka viens pēc otrā veikto mērījumu rezultāti ir atšķirīgi, kas pamatojas uz nestabiliem fizioloģiskiem stāvokļiem un ietekmējošiem blakus faktoriem (runāšana, trokšņi, kustības utt.).
 • Ja Jūs vēlaties salīdzināt divas sistēmas, Jums ir jālikvidē pēc iespējas vairāk ietekmējošo faktoru. Mērījumus ir jāveic bez jebkādiem traucējumiem un sekojot visām norādītajām instrukcijām. Katrs mērījums ir jāveic salīdzināmajās dzīves situācijās vienā un tai pašā dienas laikā. Ir svarīgi atslābināties starp mērījumiem un pagaidīt vismaz trīs minūtes. Izmēriet asinsspiedienu ar katru ierīci vairākas reizes un salīdziniet vidējos lielumus. Tikai uzmanīgi sekojot augstāk aprakstītajām instrukcijām, Jūs zināsiet, cik lielas īstenībā ir atšķirības.


Kā es varu zināt, vai aparāts joprojām strādā korekti pēc ilga izmantošanas laika, vai pēc tā, kad tas bija nokritis?
 • Mērītāji rāda precīzus rezultātus, pat ja aparāts bija nokritis, bet aparāta darbības laikā Jūs nevarat atklāt tā disfunkciju. Galvenā sastāvdaļa, kura ietekmē precizitāti, ir saglabāta datora programmā. Šī programma vai nu darbojas, vai nedarbojas. Citas daļas, kuras ietekmē precizitāti, piemēram, izsūknēšanas ventilis un spiediena sensors, ir ļoti labi aizsargātas pret negadījumiem vai novecošanas ietekmi.
 • Jebkurā gadījumā un saskaņā ar starptautiskiem standartiem, mēs iesakām lūgt Jūsu pilnvarotajam Microlife pārdevējam reizi divos gados veikt precizitātes pārbaudi.Kāpēc un kad man ir jānosūta mērītājs precizitātes pārbaudei?
 • Microlife asinsspiediena mērītāji ir izstrādāti tā, lai ilgi nodrošinātu mērījumu precizitāti. Lai garantētu šo precizitāti, mēs iesakām – saskaņā ar starptautiskiem standartiem – lūgt Jūsu pilnvarotajam Microlife pārdevējam reizi divos gados veikt precizitātes pārbaudi.Kurš aparāts ir precīzāks, plaukstas pamata vai augšdelma tipa modelis?
 • Abām ierīcēm ir salīdzināma precizitāte. Tomēr, tā kā katram cilvēkam ir individuālā asinsvadu un audu struktūra, viena no divām atšķirīgām pozīcijām var būt labāka dažiem indivīdiem.
 • Ir iespējams, ka dažu cilvēku signāli ir ļoti vāji plaukstas locītavas vietā viņu artērijas sienas struktūras dēļ. Tādiem cilvēkiem uz mērītāja ekrāna bieži var parādīties ziņojums par `kļūdu`.
 • Mērījumi uz plaukstas pamata ir vairāk jūtīgi pret kustībām mērīšanas laikā, kas varētu izraisīt ziņojumu par `kļūdu` lielāku skaitu. Tāpēc, lūdzu, nekustiniet plaukstu vai roku mērīšanas laikā!
 • Ir ļoti svarīgi, lai mērīšanas laikā aproce būtu izvietota sirds līmenī. Tas ir grūtāk izdarāms mērot asinsspiedienu uz plaukstas pamata, un rezultātā var dot nepareizus rezultātus. 10 cm augstāk par sirds līmeni nozīmē, ka rezultāti būs novērtēti 8 mmHg par zemu, bet 10 cm zem sirds līmeņa - rezultāti būs novērtēti 8 mmHg par augstu!
 • Plaukstas pamata tipa ierīces ir ļoti vienkārši un ātri izmantojamas, tāpēc parasti ar plaukstas pamata tipa mērītājiem veic vairāk mērījumu. Tā kā asinsspiedienam ir lielas svārstības dienas laikā, ir ļoti svarīgi iegūt pēc iespējas vairāk datu. Tādā veidā, plaukstas pamata tipa mērītāji veicina asinsspiediena labu kontroli.
 • Artērijas plaukstas locītavā ir izvietotas ļoti tuvu virsmai, tāpēc ķermeņa signāli ir mazāk nosegti ar audiem nekā augšdelmā, tas var novest pie pareizākiem lielumiem, mērot asinsspiedienu uz plaukstas pamata nevis uz augšdelma.
 • Cilvēkiem ar tuklām rokām var būt problēmas ar augšdelma aprocēm, bet viņiem var būt labāki rezultāti, mērot asinsspiedienu uz plaukstas pamata.Man ir Microlife augšdelma un Microlife plaukstas pamata tipa mērītāji. Kāpēc tie parāda atšķirīgus rezultātus?
 • Abām ierīcēm ir salīdzināma precizitāte. Tomēr, tā kā katram cilvēkam ir individuālā asinsvadu un audu struktūra, viena no divām atšķirīgām pozīcijām var būt labāka dažiem indivīdiem.
 • Ir ļoti svarīgi, lai aproce būtu izvietota sirds līmenī mērīšanas laikā. Tas ir grūtāk izdarāms mērot asinsspiedienu uz plaukstas pamata, un rezultātā var dot nepareizus rezultātus. 10 cm augstāk par sirds līmeni nozīmē, ka rezultāti būs novērtēti 8 mmHg par zemu, bet 10 cm zem sirds līmeņa - rezultāti būs novērtēti 8 mmHg par augstu!
 • Ir iespējams, ka dažu cilvēku signāli ir ļoti vāji plaukstas locītavas vietā viņu artērijas sienas struktūras dēļ. Tādiem cilvēkiem uz mērītāja ekrāna bieži var parādīties ziņojums par `kļūdu`.
 • Artērijas plaukstā ir izvietotas ļoti tuvu virsmai, tāpēc ķermeņa signāli ir mazāk nosegti ar audiem nekā augšdelmā, tas var novest pie pareizākiem lielumiem, mērot asinsspiedienu uz plaukstas pamata nevis uz augšdelma.
 • Cilvēkiem ar tuklām rokām var būt problēmas ar augšdelma aprocēm, bet viņiem var būt labāki rezultāti, mērot asinsspiedienu uz plaukstas pamata.
 • Mērījumi uz plaukstas pamata ir vairāk jūtīgi pret kustībām mērīšanas laikā, kas varētu izraisīt ziņojumu par `kļūdu` lielāku skaitu. Tāpēc, lūdzu, nekustiniet plaukstu vai roku mērīšanas laikā!
 • Tā kā individuālie faktoru ietekmē rezultātus, mēs rekomendējam Jums salīdzināt abas ierīces un izvēlēties to, kura sniedz Jums mazāk mainīgus rezultātus. Ja Jūs iegūstat ievērojami atšķirīgus lielumus, mēs iesakām Jums izmantot augšdelma modeli (asinsspiediena mērījumi uz augšdelma ir vairāk pieņemti šajā stāvoklī).Vai manuāls mērītājs ir tik pat precīzs kā automātisks aparāts?
 • Abas sistēmas nodrošina vienādu precizitāti. Automātiskajiem modeļiem rokas sūknēšanas bumbiņas vietā ir uzstādīts elektrisks sūknis, bet tas neietekmē precizitāti.Ārsta izmērītais sistoliskais spiediens ir vienāds ar to, kuru izmērīja ar Microlife mērītāja palīdzību, bet kāpēc tad diastoliskais spiediens ir par 10 mmHg augstāks, mērot ar digitālo aparātu?
 • The diastolic pressure is very difficult to detect with the stethoscope and depends very much Diastolisko spiedienu ir ļoti grūti izmērīt ar stetoskopu, un tas ir ļoti atkarīgs no novērotāja spējām. Diastoliskā spiediena korelācija ir daudz sarežģītākā par sistoliskā spiediena korelāciju.Es mēru savu asinsspiedienu mājās ar Microlife asinsspiediena mērītāja palīdzību vairākas reizes pēc kārtas. Pirmie rezultāti ir kārtībā, bet kāpēc tas paliek ļoti lēns, sākot ar aptuveni piekto mērījumu?
 • Par iemeslu var būt asins aizsprostojums, jo Jūs negaidāt pietiekami ilgi starp mērījumiem vai neatbrīvojiet aproci starp mērījumiem.Vai Microlife asinsspiediena mērītāji sniedz drošus mērījumu rezultātus arī grūtniecības laikā?
 • Jā, Microlife mērītāji ir sevišķi apstiprināti izmantošanai grūtniecēm un tām, kurām ir pre-eklampsija. Grūtniecības laikā asinsspiediens ir jāpārbauda ļoti bieži, lai pasargātos no kritiskā fenomena, kuru sauc par pre-eklampsiju. Ap 20% sieviešu ciet no augsta asinsspiediena grūtniecības laikā. Lūdzu, sazinājāties ar savu ārstu nekavējoties, ja Jūs pamanījāt ievērojamu asinsspiediena paaugstinājumu grūtniecības laikā!