Svarīga tēma

Kā pareizi izmērīt asinsspiedienu?
Lasīt tālāk...
Next Events

Only for Distributors

Elastīgā sildīšana – ērta siltuma terapija

Kā gūt labumu no siltuma terapijas?
Siltums ir labi pazīstams ar savu remdinošo, atslābinošo ietekmi, un tā ir viena no cilvēces pamatvajadzībām, lai pareizi funkcionētu. Turklāt siltums jau sen ir ticis izmantots kā efektīvs terapijas veids, pat aizvēstures laikos.

Lai gan siltuma galvenās īpašības tiek saistītas ar ērtībām un atslābināšanos, siltuma terapija iet soli tālāk un var nodrošināt gan sāpju remdināšanu, gan ārstējošas īpašības daudziem muguras lejasdaļas sāpju veidiem. Mūsdienās siltuma terapiju ir iespējams nodrošināt ātri un par pieņemamu cenu – elektrisko sildīšanas bloku veidā, kurus droši iespējams pielikt nepieciešamajām vietām.
Microlife elastīgās sildīšanas izstrādājumu klāsts sniedz vienkāršu un ērtu risinājumu atslābinošam siltumam, izmantojot jaunāko tehnoloģiju, kas nodrošina augstāko drošības līmeni ar zemāko elektromagnētisko starojumu.


Kas ir elektromagnētiskie lauki?
Elektriskie un magnētiskie lauki (EML) ir neredzamas spēka līnijas, kas aptver katru elektrisku ierīci. Elektrības līnijas, elektrības vadi un elektriskās ierīces – tas viss rada EML. Elektriskos laukus rada spriegums, un to spēks palielinās līdz ar spriegumu. Magnētiskie lauki rodas no elektrības plūšanas caur vadiem vai elektriskām ierīcēm, un to spēks palielinās, palielinoties strāvas spēkam.Vienmērīga siltuma sadale

 
Microlife  tehnoloģija
  Parastā tehnoloģija


Ātra uzsilšana

Sildīšanas perioda ilgums: 0 – 10 min