Svarīga tēma

Kā pareizi izmērīt asinsspiedienu?
Lasīt tālāk...
Next Events

Only for Distributors

Bieži uzdotie jautājumi

Miljoniem cilvēku daudzās valstīs uzticas mūsu produktiem un nosūta mums savus komentārus. Mēs ar prieku publicējam visbiežāk uzdotos jautājumus un mūsu sniegtās atbildes.
Kāpēc mans sildīšanas bloks / elektriskā sega nekļūst pietiekami silti?
Sildīšanas bloki:

Atkarībā no izmantošanas veida, pēc ieslēgšanas augstākajā režīmā var paiet līdz 15 minūtēm, pirms sildīšanas bloks kļūst pamanāmi silts. Apģērbs, pārklāji un paša sildīšanas bloka polsterējums izolē siltumu un izraisa šo pakāpeniskās sasilšanas efektu.Elektriskās segas:
Apkārtējās vides apstākļi, tādi kā istabas temperatūra, matracis un gultasveļa, tiešā veidā ietekmē siltuma izplatīšanos. Dažos gadījumos pēc ieslēgšanas var būt jāpaiet līdz 30 minūtēm, līdz elektriskā sega kļūst pamanāmi silta. Lai novērstu siltuma zudumu, elektriskā sega ir pilnīgi jāpārklāj.Cik augsta ir maksimālā temperatūra?
Maksimālā sasniedzamā temperatūra ir atkarīga no daudziem faktoriem. Citu starpā, tie ir produkta veids (sildīšanas bloks vai elektriskā sega), tā apdare (ar vai bez polsterējuma, pārsegs) un istabas temperatūra. Tādēļ nav iespējams noteikt konkrētu maksimālo temperatūru.
Kāpēc siltuma izmaiņas starp atsevišķiem sildīšanas soļiem nav pamanāmas?
Temperatūras atšķirība starp atsevišķajiem sildīšanas režīmiem ir +/- 8° C. Turklāt temperatūras pazemināšanās vai palielināšanās ātrumu ietekmē apkārtējās vides apstākļi un izmantošanas veids. Abu šo apstākļu dēļ atsevišķo temperatūras iestatījumu atšķirības nav sevišķi ievērojamas.
Vai sildīšanas bloku un elektrisko segu lietošana ir droša?
Elastīgas kabeļu sistēmas izmantošanas dēļ, kurā ietilpst aizsardzība pret pārkaršanu, kā arī pierādīti drošības materiāli un zems elektromagnētiskais lauks, tiek garantēts, ka sildīšanas bloks vai elektriskā sega neradīs briesmas, pareizi to izmantojot. Bloki un segas ir izstrādāti, lai sniegtu jums drošu, ātru un pastāvīgu siltumu, vienmēr, kad jums tas vajadzīgs, tieši tādā daudzumā, kāds nepieciešams.Vai sildīšanas bloki rada elektromagnētiskos laukus?
Elektriskie un magnētiskie lauki (EML) ir neredzamas spēka līnijas, kas aptver katru elektrisku ierīci. Pašreizējie pētījumi rāda, ka tie var būt kaitīgi veselībai. Pateicoties unikālajai izmantotajai tehnoloģijai, Microlife sildīšanas bloki un elektriskās segas rada tikai ļoti nelielu elektromagnētiskā starojuma apjomu, tādēļ tos ir ļoti droši izmantot, un tie nerada nekādu risku veselībai.