Svarīga tēma

Kā pareizi izmērīt asinsspiedienu?
Lasīt tālāk...
Next Events

Only for Distributors

General Questions about Infrared Thermometers
Kāpēc veicot vairākus mērījumus es varu iegūt dažādus rezultātus?
Pārliecinieties, ka katram mērījumam izmantojat jaunu zondes apvalku.
Uzgaidiet vismaz 30 sekundes pēc 3-5 secīgiem mērījumiem.
Iztaisnojiet auss kanālu, maigi pastiepjot auss ārējo daļu:
  • Bērniem līdz 1 gada vecumam pastiepiet ausi taisni atpakaļ.
  • Bērniem, kas vecāki par 1 gadu, pastieptie ausi augšup un atpakaļ.Vai Microlife auss termometram ir nepieciešama kalibrēšana?
Saskaņā ar starptautiskajiem standartiem, mēs iesakām palūgt jūsu Microlife pārdevējam reizi divos gados veikt precizitātes pārbaudīšanu.Kā es varu zināt, vai ierīce pēc ilgstošas lietošanas vai trieciena saņemšanas joprojām ir precīza?
Microlife termometrs veic funkcionalitātes pārbaudi ikreiz, kad tiek ieslēgts. Tādēļ, ja vien netiek attēlots kļūdas ziņojums (‘’ERR’’), pareiza mērīšanas paņēmiena izmantošana nodrošinās precīzus rezultātus.
Saskaņā ar starptautiskajiem standartiem, mēs iesakām palūgt jūsu Microlife pārdevējam reizi divos gados veikt precizitātes pārbaudīšanu.Vai es varu mērīt mazuļa piena vai mazuļa vannas ūdens temperatūru?
Jā, virsmas temperatūras noteikšana ir iespējama robežās no 0°C līdz 100°C (32°F līdz 212°F).
Ja vēlaties mērīt istabas temperatūru, vannas ūdens vai mazuļa piena temperatūru u.tml., uzlieciet ierīces galam zondes apvalku. Novietojiet to pēc iespējas tuvāk mērāmā objekta virsmai un sāciet mērīšanu. Nekādā gadījumā neiemērciet sensoru pienā vai ūdenī, jo ierīce NAV ūdensdroša. Lūdzu, ievērojiet, ka ierīce var tikai noteikt virsmas temperatūru, tādejādi norādot aptuveno temperatūras līmeni. Uzmanību: lūdzu, ievērojiet, ka šķidruma dziļākajā līmenī temperatūra var būt augstāka.Vai sieviete var izmantot Microlife auss termometru, lai mērītu ķermeņa pamata temperatūru ovulācijas noteikšanai?
Mēs NEIESAKĀM to darīt, jo vēl nav pabeigti klīniskie pētījumi, lai nodrošinātu pareizu ķermeņa pamata temperatūru, izmantojot auss mērījumus.Vai es varu izmantot Microlife auss termometru, braucot mašīnā vai ātrās palīdzības automašīnā? Vai auksta temperatūra ziemas laikā ietekmē rezultātus?
Varat, bet ievērojiet, ka darbības temperatūrai ir jābūt no 10°C līdz 40°C (50°F līdz 104°F)! Ja pats termometrs atrodas ārpus šīm robežām, mērījumus veikt nevar. Šādā gadījumā displejs attēlos ‘’L’’ vai ‘’H’’. Būs jāpaiet visam ilgam laikam, lai termometrs atgrieztos darba temperatūras līmenīVai Microlife auss termometrs ir piemērots dzīvniekiem?
Microlife termometri ir veidoti un izstrādāti cilvēkiem. Mums nav pieredzes dzīvnieku mērījumos, un neuzņemamies atbildību par iegūtajiem dzīvnieku mērījumu rezultātiemVai istabas temperatūra ietekmē rezultātus?
Nē, ja vien darba temperatūra ir no 10°C līdz 40°C (50°F līdz 104°F)! Ja pats termometrs atrodas ārpus šīm robežām, mērījumus veikt nevar. Šādā gadījumā displejs attēlos ‘’L’’ vai ‘’H’’. Būs jāpaiet visai ilgam laikam, lai termometrs atgrieztos darba temperatūras līmenī.Kāds ir Microlife auss termometra mūža ilgums?
Microlife izstrādājumi ir veidoti ilgam darbības mūžam. Izmantotās sastāvdaļas ir kvalitatīvas un uzmanīgi aizsargātas. Par spīti rūpīgai izstrādei un ražošanai, Microlife termometru nevērīga lietošana var izraisīt to bojājumus.
Izstrādājot jaunu produktu, mēs veicam galveno sastāvdaļu slodzes pārbaudes, lai nodrošinātu ilgu darbības mūžu. Mūsu produkts ir paredzēts 5 līdz 10 gadu ilgai izmantošanai parastos mājas apstākļos.
Saskaņā ar starptautiskajiem standartiem, mēs iesakām palūgt jūsu Microlife pārdevējam reizi divos gados veikt precizitātes pārbaudīšanu.
Microlife termometra pareiza lietošana nodrošinās daudzus precīzu mērījumu gadus.Cik ilgi darbosies baterija?
Baterija ir derīga vismaz 1000 mērījumu veikšanai.
Ja esat ievietojis jaunas baterijas un saņemat neprecīzus rezultātus, lūdzu pārbaudiet:
Cik veca ir baterija? Baterijas ar laiku zaudē jaudu, pat ja tās netiek izmantotas.
Lūdzu, pārliecinieties, ka baterija ir jauna.
Baterija var būt derīga citām ierīcēm (piemēram, modinātājpulkstenim), kam ir zemāks spriegums, taču nestrādāt ar termometru.
Ja Microlife produkts ilgi ir uzglabāts Microlife pārdevēja noliktavā, baterijas mūžs var būt ievērojami samazinājies.
Arī istabas temperatūra ietekmē baterijas mūžu. Temperatūrās zem 15°C baterijas veiktspēja ievērojami samazinās.Kāda veida baterija ir nepieciešama nomaiņai?
Termometrs ir aprīkots ar CR 2032 litija bateriju.
Iegādājoties jaunu bateriju, mēs iesakām paņemt līdzi veco.
Microlife nepārdod baterijas. Tās ir iespējams iegādāties jebkurā elektropreču veikalā, aptiekā, foto veikalos vai degvielas uzpildes stacijās.Vai Microlife auss termometrs ir ūdensdrošs?
Nē, nekad neiegremdējiet termometru ūdenī vai citos šķidrumos.