Svarīga tēma

Kā pareizi izmērīt asinsspiedienu?
Lasīt tālāk...
Next Events

Only for Distributors

Bieži uzdotie jautājumi par auss termometriem
Kā darbojas Microlife auss termometrs?
Microlife auss termometrs mēra infrasarkano enerģiju, kas tiek izstarota no bungādiņas un apkārtējiem audiem. Šī enerģija tiek uztverta caur lēcu un pārveidota pareizajā temperatūras lielumā.Vai ir droši pilnībā ievietot zondi bērnu un mazuļu ausīs?
Jā, jo zonde ir pārāk īsa, lai aizsniegtu bungādiņu. Zīdaiņu un mazu bērnu auss kanāls ir mazāks par termometra zondi, tāpēc tā nepieskarsies auss jūtīgajām daļām.
Pastiepiet ausi, kā paskaidrots lietošanas rokasgrāmatā, un maigi ievietojiet zondi ausī. Kad sajūtat auss pretestību, nespiediet zondi tālāk un saglabājiet esošo novietojumu.Vai Microlife infrasarkanais auss termometrs var nodarīt kādu kaitējumu?
Nē. Microlife auss termometrs nekad neizstaro jebkādus viļņus vai siltumu. Tas reaģē tikai kā siltuma uztvērējs.
Ja auss ir iekaisusi vai inficēta, ir ieteicams mērījumu veikt otrajā ausī vai izmantot parastu digitālu mutes, paduses vai taisnās zarnas termometru.Kā Microlife auss termometra sniegtie rezultāti atšķiras no mutes, taisnās zarnas vai paduses termometra rezultātiem?
Microlife auss termometra mērījumi ir salīdzināmi ar kvalitatīva termometra sniegtiem mutes mērījumiem.
Taisnās zarnas mērījumu rezultāti ir nedaudz augstāki par mutes mērījumu rezultātiem.
Paduses mērījumu rezultātus istabas temperatūra ietekmē visvairāk, tādēļ ir grūtāk noteikt precizitāti. Šo mērījumu rezultāti ir zemāki par mutes mērījumu rezultātiem.Vai Microlife auss termometrs ir tikpat precīzs kā slimnīcā izmantotās ierīces?
Microlife auss termometra precizitāte ir tikusi pierādīta klīnikās. Microlife termometri nav mazāk precīzi par dārgākām, slimnīcās izmantotām ierīcēm.
Microlife auss termometrs ir ražots tā, lai atbilstu tiem pašiem starptautiskajiem standartiem, kas jāievēro slimnīcās lietotām ierīcēm.
Atšķirība no slimnīcas iekārtas ir konstrukcijā. Slimnīcas ierīces ir robustākas un mazāk jūtīgas pret triecieniem. Tās tiek aprīkotas ar drošiem sienas atbalstiem, zondes apvalku padeves ierīcēm u.tml.
Daži profesionāli lietojami termometri piedāvā iespēju attēlot rezultātus salīdzinājumā ar taisnās zarnas vai mutes rezultātiem. Mēs uzskatām, ka tas var tikai radīt pārpratumus, tādēļ attēlojam vienīgi īsto, uzticamo auss temperatūru. Cik mums ir zināms, nav nekāda medicīniska pamata, kas ļautu ‘’pārveidot’’ šo informāciju taisnās zarnas vai mutes mērījuma rezultātos.Kura auss man jāizmanto, mērot ķermeņa temperatūru?
Parasti nav nozīmīgas atšķirības starp ausu temperatūrām. Mēs iesakām pavingrināties termometra lietošanā, kamēr esat vesels, noteikt normālās temperatūras sev un savai ģimenei un izmantot to ausi, kas sniedz augstāku rezultātuKāpēc no labās un kreisās auss iegūtie rezultāti atšķiras?
Temperatūra starp labo un kreisu ausi var nedaudz atšķirties ausu sēra daudzuma vai individuālu variāciju dēļ.
Lūdzu, ievērojiet, ka zondes gala novietojums mērījuma laikā var ietekmēt rezultātus. Ir ļoti svarīgi iztaisnot auss kanālu un ievietot auss kanālā zondi ērti un pietiekami, lai nodrošinātu precizitāti.Vai Microlife auss termometrs ir piemērots veciem cilvēkiem un priekšlaicīgi dzimušiem zīdaiņiem?
Jā, Microlife auss termometrs ir izstrādāts, lai mērītu pieaugušo un visu vecumu bērnu, ieskaitot priekšlaicīgi dzimušu zīdaiņu, temperatūru. Uzmanību: ja zīdainim vai mazam bērnam ir liels drudzis, par to ir nekavējoties jāpaziņo ārstam!Vai es varu izmantot Microlife auss termometru temperatūras mērīšanai citos ķermeņa punktos?
Nē, Microlife auss termometrs ir paredzēts tikai mērījumiem ausīs.
Jūs varat mērīt objektu, piemēram, vannas ūdens vai mazuļa piena, temperatūru robežās no 0°C līdz 100 °C (32°F līdz 212°F).  Ja vēlaties mērīt istabas temperatūru, vannas ūdens vai mazuļa piena temperatūru u.tml., uzlieciet ierīces galam zondes apvalku. Novietojiet to pēc iespējas tuvāk mērāmā objekta virsmai un sāciet mērīšanu. Nekādā gadījumā neiemērciet sensoru pienā vai ūdenī, jo ierīce NAV ūdensdroša. Lūdzu, ievērojiet, ka ierīce var tikai noteikt virsmas temperatūru, tādejādi norādot aptuveno temperatūras līmeniVai ausu sērs ietekmē rezultātus?
Mazs ausu sēra daudzums nav problēma, jo tas neizstaro temperatūru, taču lielāki apjomi var izraisīt rezultātu neprecizitāti.Vai es varu mērīt temperatūru, ja mana bērnam ir ausu infekcija?
Parasti ausu infekcijas izraisa ievērojamas sāpes. Auss ārējās daļas pastiepšana tās vēl pastiprinātu. Tādēļ ir ieteicams mērījumu veikt veselajā ausī vai citā ķermeņa daļā, izmantojot atbilstošu termometru.